LIONS nemzetközi békeposzter pályázat 2017 - 2018

TÉMA: “THE FUTURE OF PEACE”

Iskolánk tanulói, Bíró Zsuzsanna tanárnő vezetésével, beneveztek a pályázatra. A versenyen részt vevő Lions klubok az országból egyetlen győztes rajzot juttatnak tovább, melyet az illető klub támogat, s mely részt vesz a Nemzeti békeposzter pályázat, Románia 124-es Körzet, versenyén. A Nemzeti békeposzter pályázat, Románia 124-es Körzet versenyére 2017. november 4-én, szombaton kerül sor Gyulafehérváron az Őszi Nemzeti Egyezmény alkalmával.

A beérkezett rajzok helyi szinten kerülnek elbírálásra. A helyi legjobb rajzok kerülnek az országos fordulóra. Az országos fordulón a rajzokat egy Országos Bizottság összesíti és ellenőrzi, hogy megfelelnek-e a verseny kiírásnak.

A nyeremények a verseny minőségét is mutatják:

- a Fődíj nyertese a nemzeti versenyen részt vesz az Oak Brok, Amerikai Egyesült Államok-beli nemzetközi versenyen.

- a Nemzetközi Fődíjat 2018. február 1-jén hirdetik ki. A győztes 5000 amerikai dollárt kap.

- a legjobb 23 alkotást 500 amerikai dollárral jutalmazzák és egy oklevéllel.

Sok sikert kívánunk, drukkolunk gyerekeinknek!

© 2016 Vaskertes Általános Iskola. Az oldalt szerkeszti a H A R D I N F O