Karácsonyváró gyerekkoncert és kézműves vásár

 

Hagyományainkhoz híven, 2017 december 19.-én, újra megszerveztük iskolánk kézműves vásárával egybekötött karácsonyi koncertjét.

Idén is bebizonyosodott, hogy tehetségben, szorgalomban nincs hiány. A fellépő gyerekek és a vásárfiát készítők egyaránt igazolták, hogy igenis érdemes időt, energiát és lelkesedést fektetni az alkotó munkába. Bebizonyították, hogy hosszútávon nem csak személyes fejlődésükben térül meg a munka, hiszen csodálatos, felemelő pillanatokat nyujtottak a dísztermet zsúfolásig megtöltő, vagy a kisebb nagyobb ajándéktárgyakkal, az iskola konyhájában általuk sütött és díszített mézeskalácsokkal hazatérő közönségnek. A karácsonyi jellegű ajándéktárgyak, énekek, dallamok bő repertoárját felsorakoztatva, idén is ráhangolták a közönséget a Karácsony szellemére, békességet, szeretetet, jóságot sugallva.

Gratulálunk a képzőművészet és zene szakos tanároknak, de főleg a gyerekeknek.

 

© 2016 Vaskertes Általános Iskola. Az oldalt szerkeszti a H A R D I N F O