Tapasztalatcsere a
Marosvásárhelyi Művészeti Szakliceumban

A Marosvásárhelyi Művészeti Szakliceum és a Vaskertes Általános Iskola együttműködési megállapodása eredményeként tapasztalatcserére került sor a két iskola diákjainak és tanárainak részvételével. Iskolánkat a művészeti (zene és képzőművészeti) osztályok tehetséges diákjai képviselték, szaktanáraik kíséretében.
           A találkozás elsődleges célja kapcsolatok építése, a személyes kapcsolatok kialakítása, elmélyítése által, amely a 24 tanuló  számára  szakmai tapasztalatcserén, a közös műhelyfoglalkozásokon és próbákon teljesedett ki. A szakmai programok mellett a diákok részt vettek kulturális rendezvényeken, koncerteken és városnézésre is sor került.
                A diákok utazását Gyergyószentmiklós Város Önkormányzata támogatta, köszönet érte!